poradnikfirmowy logo

01

miejsce

EditorX

cena: od 60 zł/msc

Zalety korzystania z EditorX

Editor X wychodzi naprzeciw potrzebom szczególnie projektantów i biur projektowych. Editor X nie wymaga kodowania i oferuje szereg zaawansowanych narzędzi do projektowania i edycji układu rozbudowanych stron internetowych, które można obsługiwać z poziomu dowolnego urządzenia.

02

miejsce

Wix

cena: od 60 zł/msc

Zalety korzystania z Wix

Prosta i intuicyjna kontrola edytora, ochrona danych przed wirusami, setki pięknych edytowalnych szablonów oraz szereg przydatnych aplikacji internetowych sprawiają, że Wix jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy muszą samodzielnie edytować zawartość swojej witryny.

03

miejsce

Wordpress

cena: od 150 zł/rok

Zalety korzystania z Wordpres

Chociaż większość produktów reklamuje się jako "łatwe w obsłudze" to WordPress nie musi tego robić gdyż taki po prostu jest i zyskał dzięki temu sławę. W przeciwieństwie do np. Drupal czy Joomla, WordPress nie wymaga znajomości PHP czy HTML. WordPress ma preinstalowania funkcje wtyczek i szablonów, która instaluje je w bardzo prosty sposób. Wybierasz odpowiednią wtyczkę lub szablon i klikasz aby go zainstalować.

RANKING platform e-commerce 2022

Rozwój biznesu e-commerce powinniśmy rozpocząć od tego, by wbrać odpowiedni system sklepu internetowego.  Warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność w zakresie zarządzania zawartością sklepu oraz obsługi zamówień. Wybór platformy ma także spore znaczenie w procesie pozycjonowania sklepu. Niektóre systemy e-commerce są lepiej, inne gorzej przystosowane pod kątem działań SEO. Jaki sklep internetowy wybrać? Zobacz, jaka platforma sprzedaży internetowej pozwoli, by pozycjonowanie Twojego e-biznesu przebiegało sprawienie i bez niepotrzebnych komplikacji.

 2022 © Copyright poradnikfirmowy.pl.   Wszelkie prawa zastrzeżone.