poradnikfirmowy logo

RANKING kas fiskalnych w 2022

Kasa fiskalna to niezbędne urządzenie, które przydaje się w wielu różnych zawodach. Wysokiej jakości sprzęty pozwalają na szerokie zastosowanie w branżach, takich jak: Wypożyczalnie, sklepy, gabinety lekarskie, warsztaty samochodowe, kancelarie prawnicze czy gabinety kosmetyczne. Poniższy ranking kas fiskalnych prezentuje najlepsze modele, które są polecane przez użytkowników i mają wiele pozytywnych opinii. 

01

miejsce

Elzab K10

cena: 1799 zł

Zalety korzystania z Elzab K10

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. Posiada moduł BT/WIFI Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

02

miejsce

Posnet Ergo

1536,27 zł

Zalety korzystania z Posnet Ergo

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Jeśli masz komputer połączony z Internetem - podłącz kasę do komputera za pomocą złącza USB.

03

miejsce

Farex Pro 300

cena: 1537,20 zł

Zalety korzystania z Farex Pro 300

to tania i mała kasa fiskalna przystosowana do pracy w trybie ONLINE zgodnie z nowym rozporządzeniem. Jej głównymi atutami są: elegancki, nowoczesny wygląd i bardzo prosta obsługa.

04

miejsce

Aclas kos

1399 zł

Zalety korzystania z Aclas kos

Budżetowa kasa fiskalna doskonale sprawdza się w małych i średnich punktach handlowo-usługowych. Urządzenie można zakupić w różnych konfiguracjach pozwalających na podłączenie do internetu. 

05

miejsce

Posnet Mobile

cena: 1905,27 zł

Zalety korzystania z Posnet Mobile

Wrzuć ją do teczki lub włóż do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

06

miejsce

Elzab K1

1832,70 zł

Zalety korzystania z Elzab K1

Jest to najnowsza kasa fiskalna firmy Elzab przystosowana do pracy online. Zaskakująco małe rozmiary urządzenia. Kasa posiada dotykowy wyświetlacz dla kasjera i dodatkowy wyświetlacz dla klienta.

 2022 © Copyright poradnikfirmowy.pl.   Wszelkie prawa zastrzeżone.